הקריה האקדמית אונו, לימודי תעודה והמשך
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > לימודי עיצוב > קורס עיצוב גרפי - הקריה האקדמית אונו

קורס עיצוב גרפי בקריה האקדמית אונו

שירות אישי - הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס עיצוב גרפי בקריה האקדמית אונו - היחידה ללימודי תעודה והמשך

מטרתו של העיצוב הגרפי הוא להעביר מסרים באמצעות דימויים ויזואליים. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים היום, בו פרסום מקיף אותנו מכל עבר, לגרפיקה יש תפקיד משמעותי בתחומי החיים השונים. מסרים נמצאים בכל פינה, ברחוב במקום העבודה ואף בבית, כאשר אנו גולשים ברשת או צופים בטלוויזיה.


המקום המרכזי אותו תופס העיצוב הגרפי בחיינו מגדיל גם את הביקוש למעצבים מיומנים שיכולים להעביר מסרים באופן ממוקד, יצירתי ומקורי, אשר קולע לצורכים של קהל היעד. קורס עיצוב גרפי של היחידה ללמודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו נועד להעניק לסטודנטים כלים וידע נרחב בתוכנות שונות המשמשות מעצבים גרפיים בשוק.התכנית מכינה את בוגריה לתפקידים מאתגרים ומגוונים בעולם הפרסום, ההוצאה לאור והעיצוב הדיגיטלי.

 

 


תכנית הלימודים


לאורך התכנית המשתתפים רוכשים כלים מתקדמים לשימוש בתוכנות גרפיקה ממוחשבת - פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור. הם בונים מיומנויות עיצוב ולומדים על שיטות עבודה מקובלות בעולם הגרפיקה הדיגיטלי והממוחשב. כך הם מפתחים מיומנויות עריכה, עימוד, הוצאה לאור, עיבוד תמונה, עיצוב גרפי ועיצוב של אתרי אינטרנט וממשקים מגוונים, לרבות ממשקי מובייל.


מתכונת הלימוד


היקפו של הקורס כ - 210 שעות לימוד אקדמיות והוא נערך במסלול קורס ערב. הוא נפרש על פני כעשרה חודשים. בסיום כל אחת מהחטיבות בקורס המשתתפים מבצעים פרויקט מסכם בו הם מיישמים את כל הידע הנלמד.


סגל הוראה

 

בין המרצים בקורס: מרצה לעיצוב גרפי מומחה לתוכנות פוטושופ, אינדיזיין ואילוסטרייטור לבית אדובי וכן מנוסה בטכניקות הוצאה לדפוס והכנה ל - WEB ולבניית אתרים; ומומחה לתוכנות אדובי שמעניק שירותי הדרכה בגרפיקה, עיצוב לסמארטפון, עיצוב אתרים, לייטרום ואינדיזיין אינטראקטיבי אשר היה שותף לכתיבתם של ספרי הדרכה רבים לעיצוב וגרפיקה ממוחשבת.


נושאי לימוד

הקורס כולל מגוון רחב של נושאי לימוד כגון:

 

  • אילוסטרייטור (60 שעות אקדמיות): כלי הציפורן, שקיפויות, מסכות, עבודה עם טקסט, כלי העיפרון והמברשת, ועוד.

 

  •  פוטושופ (55 שעות אקדמיות): עבודה בצבעים, עבודה בשכבות, כלים לשיפוץ תמונה, וידאו והנפשה, שימוש באובייקטים חכמים ונושאים נוספים.

 

  • אינדיזיין (25 שעות אקדמיות): אובייקטים צורניים, יצירת תבניות מעוצבות, יצירת מסמכים רבי עמודים, טבלאות, ייבוא טקסטים ועוד.

 

  • דפוס (10 שעות אקדמיות): סוגי דפוס, הפרדת צבעים, עימוד מסמכים לדפוס, סגירת מסמך לדפוס ועוד.

 

  • עיצוב (40 שעות אקדמיות): קומפוזיציה, טיפוגרפיה, עיצוב לוגו, דימוי תרבותי ולא תרבותי, תורת הצבע, עולם הפרסום ועוד.

 

  • עיצוב ווב (20 שעות אקדמיות): עקרונות גשטאלט, עיצוב גריד, משקל ויזואלי, שילוב צבעים ועוד.


על מוסד הלימוד

 

היחידה ללימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו באה להעניק כלים מקצועיים למעוניינים בפיתוח הקריירה. ביחידה פועלים בתי ספר שונים, בתחומים כגון חשבונאות, ניהול ועיצוב. בין הקורסים שמוצעים ביחידה אפשר למנות קורס גישור, קורס שפת גוף, קורס הנהלת חשבונות וקורס חשבי שכר בכירים.


תנאי קבלה וקהל יעד

 

למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים מעל גיל 18, שבידיהם ידע ברמה בסיסית במחשבים ובעיצוב. הוא מתאים למי שמעוניינים לרכוש כלים פרקטיים להשתלבות בעבודה בעולם העיצוב הגרפי.

 

תעודה

משתתפים שעומדים בהצלחה בכל חובות הקורס ומגישים את הפרויקט המסכם מקבלים תעודת גמר מטעם היחידה ללימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו. הבוגרים גם מסיימים את התכנית כשבידיהם תיק עבודות דיגיטלי אותו הם יכולים להציג בתעשייה. כמו כן, האפשרות הבוגרים לקבל אקרדיטציה אקדמית להמשך לימודים אקדמיים בחוג ללימודי פרסום ותקשורת שיווקית של הקריה האקדמית אונו, בהיקף של קורס אחד.עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך: 

הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך
פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English