לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > שפות > לימודי אנגלית

לימודי אנגלית

מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי אנגלית? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
לימודי אנגלית
לימודי עברית
ערבית
צרפתית
סינית
גרמנית
יפנית
הולנדית
איטלקית
לימודי ספרדית
 
 
יוונית
טורקית
לימודי פורטוגזית
קורס רומנית
לימודי יידיש
לימודי רוסית
קורס שפת הסימנים
שפות בחו"ל
מלגות חו"ל
תרגום

דירוג:  
  5 מתוך 5   דרג אותנו
 
   

רוצה להתקדם? רוצה פרטים? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. אם חיפשת פרטים אודות תחום הלימודים המעניין אותך לרבות: תנאי קבלה, מלגות, השוואת מחירים, קורסים ומרצים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על לימודי אנגלית
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.

לימודי השפה האנגלית

 

דו יו סְפּיק אינגליש?

 

במרוצת השנים זכתה האנגלית למעמד השליטה הבלתי מעורערת כשפה בינלאומית המתווכת בין בני אדם שונים, במקומות שונים בעולם. כיום, היא נחשבת לשפה בינלאומית עולמית. במדינות רבות מדברים אותה במבטאים ובסלנגים שונה, אך בבסיס זהה. היא שפת אמם של האנגלים, של האירים, של הקנדים, של האוסטרלים ושל עמים רבים נוספים, ובמקומות כמו אירופה והודו – מאות מיליונים משתמשים בה על דרך קבע כשפה שנייה.

 

ואצלנו, בין אם אתם מתכננים חופשה בכל יעד אפשרי בעולם, או נוסעים לשם לרגל עסקים. בין אם אתם עובדים בתחום שירות הלקוחות והמודיעין או במרכז קניות. בין אם אתם רוצים לראות את התכנית האהובה עליכם ללא תרגום, או לקנות משהו באמצעות האינטרנט. בין אם אתם רוצים לדבר עם הדודה מאמריקה או סתם אינכם רוצים שהילדים יבינו על מה הוויכוח... – כל כך הרבה מצבים, ורק שפה אחת מבין כל השפות שתוכל לענות על כולם – השפה האנגלית.

 

שליטה טובה באנגלית תשבור בפניכם מחסומים קיימים ותפתח עבורכם צוהר של אינספור אפשרויות בחיי היומיום, בעסקים גדולים או קטנים, בקבלה למקומות עבודה שונים ועוד. הצורך לדעת אנגלית הוא צורך מציאותי מאוד, והוא משותף לכולנו. במאמר זה מציג בפניכם את הדרכים לרכוש או לשפר את מיומנויות השיחה, הכתיבה והקריאה באנגלית, במסלולים שונים ומתוך נקודות יציאה שונות, ולצרכים שונים.

 

 

מסלולי הלימוד באנגלית

 

השפה האנגלית בישראל היא מקצוע חובה כמעט בכל דרך שתבחרו בה. היא נלמדת לקראת הבגרות, לקראת הפסיכומטרי וללימודי תואר ראשון ושני. לומדים אותה במוסדות רבים, ברמות שונות ובמסלולים שונים המותאמים לאנשים שונים.

 

אנגלית למתחילים

 

אם הקִרבה שלכם לשפה האנגלית מסתכמת במלים כמו "היי" ו"ביי", תוכלו להתעודד בידיעה שאינכם לבדכם; אנשים רבים, מסיבות כאלו ואחרות, לא רכשו בהצלחה את מיומנויות השפה במסלול הלימודים הרגיל בבית הספר. חלקם הגדול בוחר כיום לאזור אומץ ולשבור את מחסום הבושה, ועושה את הצעד הראשון במסגרות השונות המציעות את לימודי השפה מן היסוד בקורס אנגלית למתחילים.

 

אנגלית למתקדמים

 

מסלול לימודים זה מותאם בעבור מי שכבר למדו את יסודות האנגלית, אך הפסיקו את מערכת היחסים שלהם עם השפה ביום שסיימו את התיכון. אנשים שהקפיאו את מאגר הידיעות שלהם באנגלית ומעוניינים לרענן ולחדש אותו, או אנשים שלמדו אנגלית באופן חלקי ומעוניינים להרחיב את השליטה בשפה – קורס אנגלית למתקדמים מיועד בעבורם.

 

אנגלית עסקית

 

אנגלית עסקית משמשת את לומדיה לתקשורת יעילה עם גורמים עסקיים בארצות אחרות, לשיפור מיומנויות המשא-ומתן ולהתמצאות בעולם המונחים העסקי – באנגלית. קורס זה מוצע בבתי ספר פרטיים רבים ברחבי הארץ. בנוסף, ניתן ללמוד במסגרת של שיעורים קבוצתיים המשותפים לעובדי חברה כלשהי, שבהם המורה מגיע אל החברה עצמה או שכל התלמידים ממקום העבודה לומדים את השפה במוסד הלימודים. בבתי הספר המובילים בישראל ללימודי אנגלית עסקית קיימת חלוקה לפי רמות והם קובעים את רמות הלימוד לפי שיקול דעתם.

 

מתוכם אפשר למנות את:

 • Wall Street Institute
 • ברליץ
 • דיאלוג

 

לתכנית לימודים אישית במיוחד – תוכלו לפנות למבחר רב של מורים פרטיים עצמאיים.

 

אנגלית לבגרות

 

לימודי אנגלית המזכים את הנבחן בתעודת בגרות קיימים בשלוש רמות: 3 יחידות לימוד, 4 יחידות לימוד ו-5 יחידות לימוד. קיים הבדל משמעותי בין רמת הלימודים במסגרת 3 יח"ל לבין רמת הלימודים במסגרת 4 יח"ל, בעוד שההבדל בין 4 יח"ל לבין 5 יח"ל הוא קטן יחסית. יש לציין כי במרבית מוסדות הלימוד נדרש ציון עובר ברמה של 4 יח"ל לפחות.

 

מבחני הבגרות באנגלית מורכבים לרוב מקטעי קריאה שלאחריהם מתבקשים הנבחנים לענות על שאלות בהבנת הנקרא. קיימת גם מטלת כתיבה וכן גם חלק של אנגלית מדוברת, שבו ישוחח הנבחן עם הבוחן באנגלית. חלק זה נקרא Speaking. כמו כן, ישנו חלק של האזנה לקטע שמיעה. ולאחריו יענה הנבחן על שאלות בכתב. חלק זה נקרא Listening.

 

מכוני הכנה רבים מכשירים לבגרויות באנגלית, ומן הבולטים שביניהם: 

 • יואל גבע
 • אנקורי 
 • לחמן 
 • תיכון תל-אביב

 

כמו כן קיימות גם מכללות המציעות קורסים דומים. ביניהן:

 • המכללה האקדמית אשקלון
 • מכללת תל-חי
 • המכללה האקדמית גליל מערבי
 • המכללה הקדם-אקדמית של האוניברסיטה העברית בירושלים.

 

אנגלית לפסיכומטרי

 

לימודי אנגלית בהילוך גבוה יותר מצויים בפרק האנגלית של המבחן הפסיכומטרי. הם אינם דומים ללימודי האנגלית לבגרות; ישנן שאלות שיהיו קלות לבוגרי 3 יח"ל באנגלית, וכאלו שיהיו קשות אפילו לבוגרי 5 יח"ל. אמנם ציון הפסיכומטרי המשוקלל הוא הקובע אם הנבחן עובר את רף הכניסה לחוג מבוקש במוסדות האקדמים השונים, אך לחלק האנגלית במבחן יש חשיבות נפרדת; הציון בפרקי האנגלית קובע את רמת הלימודים של הנבחן באנגלית לקראת לימודי תואר ראשון. לימודי אנגלית הם קורס חובה של שפה זרה לתואר הראשון. רמת האנגלית הנלמדת היא אנגלית אקדמאית ולאחר שתעברו בהצלחה את המבחן הפסיכומטרי, תגלו להפתעתכם כי מרבית המאמרים האקדמאים הכתובים באנגלית אינם מאיימים כפי שנראו עד כה, וכי אפשר לגשת ולקרוא אותם בקלות.

 

כל פרק באנגלית מורכב משאלות בחירה ומתחלק לקבוצת שאלות של השלמת משפטים, שאלות של שחבור משפטים (ניסוח מחדש של משפטים) ושני קטעי הבנת הנקרא. מבחן זה מגדיר את עצמו כמנבא את סיכויי ההצלחה של הנבחן להצליח בלימודים אקדמיים וככזה, הוא משלב בתוכו גם אלמנטים של מתח ולחץ בזמן. לאחר קבלת הציון במבחן הפסיכומטרי נקבעת רמתו של התלמיד באנגלית, ובהתאם לכך הוא מחויב ברישום למספר קורסי אנגלית ברמות שונות עד להגעה ל"רמת הפטור". מי שקיבל ציון "פטור" בחלק האנגלית בפסיכומטרי אינו מחויב בקורסי אנגלית באוניברסיטה.

 

חשוב לציין את נושא שינוי מתכונת המבחן הפסיכומטרי שיחול באוקטובר 2012. יש לעקוב אחר הפרסומים ולהתעדכן בהתאם.

 

בתי הספר העיקריים המציעים קורסי פסיכומטרי הם:

 • קידום
 • יואל גבע
 •  לחמן
 •  Smart
 •  High-Q
 •  E-Z-way

 

מבחן אמי"ר

 

קיימים מקרים שבהם הציון הפסיכומטרי הכללי צולח את רף הכניסה לחוג כלשהו אך התלמיד מעוניין להגיע לרמת הפטור באנגלית עוד לפני שהוא פוקד את דלתות המוסד האקדמי שאליו התקבל. ניתן להיבחן במבחן זה טרם לימודי התואר הראשון ולחסוך כסף, ומשאב יקר נוסף: זמן. מבחן אמי"ר הוא מבחן אמריקאי המורכב משלושה פרקי אנגלית במתכונת המבחן הפסיכומטרי. כמו פרק האנגלית במבחן הפסיכומטרי, יש לו כשלושים שאלות כאשר לכל שאלה מוקצב זמן של פחות מדקה.

 

מבחן אמיר"ם

 

מבחן זה הינו "אחיו התאום" הממוחשב של מבחן אמי"ר – ההבדל בין אמי"ר לאמיר"ם הוא, כאמור, עובדת היותו של אמיר"ם מבחן ממוחשב וכן התאמתו של אמיר"ם לרמת התלמיד הנבחן בזמן אמת. במילים אחרות, מבחן אמיר"ם מזהה את רמת התלמיד ובהתאם לכך, בוחר בעבורו שאלות ברמתו.

 

לימודי אנגלית לתואר ראשון

 

אלו מבינכם שרוצים ללמוד את השפה עד לרמות המתקדמות ביותר, יוכל ללמוד אנגלית לתואר ראשון. מסלולי הלימוד באנגלית שונים ומגוונים והם כוללים בעיקר תחומים של ספרות אנגלית, היסטוריה אנגלית, לימודי שפה ותרבות, בלשנות אנגלית ולימודים אמריקניים. למסיימים ייפתחו שערי תעסוקה בתחומי החינוך וההוראה וכן בתחומים כמו תרגום, עריכה, תקשורת, דוברות, עיתונות, קשרי תרבות, עבודה בשירות המדינה ודיפלומטיה, עבודה בתחום התיירות ועוד.

 

כל הדרכים מובילות אליה

 

הרצון לשלוט בשפה האנגלית חדל מזמן להיות נחלתם הבלעדית של אנשי העולם הגדול וכיום הוא משותף לכולנו. קיימים מסלולים רבים ללימודי השפה, ברמות שונות ולמטרות שונות. אם אתם רוצים להיות זכאים לתעודת בגרות או להתקבל למוסד אקדמאי, לסגור עסקה, לטייל בעולם או סתם לשלוט בשפה הבינלאומית המדוברת ביותר בעולם – עליכם ללמוד אותה. הדרך הנבונה והבטוחה לעשות זאת היא באמצעות בתי הספר המציעים לכם את מיטב המורים והשיטות. אנו חיים בעולם גלובלי שבו דוברי אנגלית מצויים בכל מקום, ולכן תוכלו לבדוק בקלות כיצד התקדמתם. אז קדימה – "Break A Leg"!

 

קישורים נוספים

 

כל המידע על אודות השפה האנגלית באתר ויקיפדיה.

 
מוסדות לימוד לימודי אנגלית

אנגלית לתואר ראשון - חיפה
מונטי פייטון או תום סוייר – למה אתם יותר מתחברים? בחוג לשפה וספרות אנגלית באוניברסיטת חיפה תלמדו על התרבות הבריטית והאמריקנית, ותכירו את צורות השפה האנגלית ומשמעויותיה.

קורס אנגלית הייטק - האקר יו
מה זה SD? ו – Blue Tooth? אם רציתם לדעת על מה כולם מדברים, התעניינו בקורס אנגלית הייטקיסטית בהאקר יו, המוצע בשלוש רמות קושי שונות. קראו עוד.

לימודי אנגלית - ברייט אינגליש
"ברייט אינגליש" הוא מרכז ללימודי אנגלית הפועל בסטנדרטים בינלאומיים; המרכז מקיים מגוון קורסי אנגלית בתחומים שונים, המבוססים על תכניות הלימוד של חברות בינלאומיות גדולות כאוקספורד וקיימברידג'. הקורסים בברייט אינגליש מונחים על ידי מורים מנוסים, דוברי אנגלית כשפת אם, בעלי הסמכה מאוניברסיטאות בריטיות או אמריקאיות שונות. קורסים אלה מוצעים לקהל הרחב הכולל ילדים החל מגילאי גן, וכלה במבוגרים המעוניינים לשפר את שליטתם בשפה. 
פורומים בתחום
פורום ייעוץ לימודים
פורום לימודי תעודה | קורסים
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
קורס עריכה לשונית - לימודים לתעודה
לימודים בחינם, קורסים חינם באינטרנט
קורס שפת גוף - איך, כמה, ולמה ...
סאמר סקול - מחנה קיץ
סאמר סקול באנגליה
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לשפות
המכללה למינהל הסתדרות המעו"ף
מכללת כנרת - לימודי תעודה
המכללה העסקית
אורט בראודה - לימודי תעודה
לימודי שפות - מכללת סלע דעת
עוד מוסדות לימוד
 


מוסדות לימוד שפות
האוניברסיטה הפתוחה
המכללה האקדמית בית ברל
המכללה האקדמית ספיר
מכללת נצרת עילית יזרעאל
המכון לידידות אמריקה - ספרדית
בית ספר לשפות - דיאלוג
מרכז בולרו - ספרדית
ברליץ - לימודי שפות
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
לימודי תואר שני -
ברור שאעשה - מיד אחרי התואר הראשון
מסתפק בתואר אחד, למה צריך יותר?
אולי בעתיד, לא חושב על זה כרגע...
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
אם לא חינוך אז מה כן תרצי לעשות? (לפני 1 ימים, 6 שעות, 14 דקות)
לימודים ועבודה (לפני 1 ימים, 6 שעות, 18 דקות)
פרטים על קורס ממונה בטיחות בעבודה (לפני 1 ימים, 6 שעות, 35 דקות)
כמה עולה קורס מנעולן? (לפני 1 ימים, 6 שעות, 38 דקות)
קורס קוסמטיקה רפואית (לפני 1 ימים, 8 שעות, 4 דקות)
תואר שני בטכנולוגיות למידה (לפני 1 ימים, 8 שעות, 8 דקות)
איפה ניתן ללמוד עיצוב שזירת פרחים? (לפני 1 ימים, 8 שעות, 18 דקות)
איפה ללמוד קורס גישור משפחה וגירושין (לפני 1 ימים, 8 שעות, 31 דקות)
אילו לימודי טכנאי מומלצים? (לפני 1 ימים, 8 שעות, 45 דקות)
האם כדאי להיות מדריך טיולים? (לפני 1 ימים, 15 שעות, 53 דקות)
תואר שני בלימודי השואה - קבלה על תנאי (לפני 2 ימים, 1 שעות, 17 דקות)
תואר שני במנהיגות - תנאי קבלה (לפני 2 ימים, 3 שעות, 49 דקות)
קורס בוחן רכב למיכשור - איפה לומדים? (לפני 2 ימים, 6 שעות, 26 דקות)
קורס נומרולוגיה קבלית (לפני 2 ימים, 6 שעות, 40 דקות)
קורס הדרכה חד יומי בירושלים (לפני 2 ימים, 7 שעות, 52 דקות)
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על לימודי אנגלית?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.

בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD