ללמוד במסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר

תואר ראשון בעיצוב פנים במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודי עיצוב פנים לתואר ראשון במסלול האקדמי המכללה למנהל

המסלול האקדמי המכללה למנהל היא אחת מהמכללות המובילות בישראל וניתן ללמוד בה לקראת תואר ראשון במגוון רחב של תחומים כמו משפטים, מנהל עסקים, תקשורת כלכלה ועוד. אחד מתחומים הלימוד המרתקים ביותר במכללה הוא תחום עיצוב הפנים.

 

מדוע כדאי ללמוד עיצוב פנים דווקא במסלול האקדמי המכללה למנהל?

 

החוג לעיצוב פנים במכללה, הוקם בשנת 1995, ומטרתו להכשיר מעצבי פנים יצירתיים, איכותיים ומקצועיים בתחומים שונים. תחום עיצוב הפנים הפך לחשוב מאוד בישראל השנים האחרונות (כמו תחום האדריכלות), במיוחד מאז החל ענף הנדל"ן לצבור תאוצה.

 

הביקוש למעצבי פנים ולאדריכלים הוא גדול ולכן המסלול האקדמי מכללה למנהל פתחה את החוג הזה. תחום עיצוב הפנים מתמקד בקשר בין האדם לבין המבנה בו הוא גר, ושם דגש על ההיבט העיצובי. מעצב הפנים עוסק בכל מה שקשור לחומר, צבע וצורה במבנים מסוגים שונים. ישנם סוגים רבים של מעצבים ומעצב הפנים הוא אחד מהחשובים שבהם. הוא זה שיוצר את האנרגיה של הבית ולמעשה ההחלטות שלו קובעות כיצד יראה הבית מבפנים.

 

אז אם אתם רוצים ללמוד תואר ראשון בעיצוב פנים במוסד אקדמי איכותי, המסלול האקדמי המכללה למנהל יכול להתאים לכם באופן מיוחד.

מה לומדים?

הלימודים בחוג זה נמשכים ארבע שנים וכוללים קורסים במגוון רחב של נושאים, בין היתר - חשיבה חברתית, חשיבה הומניסטית, תולדות האדריכלות והאמנות, תולדות האדריכלות והאמנות - התקופה הקלאסית, מבוא לאדריכלות ולאמנות מודרנית, התנהגות צרכנים, אסתטיקה, אמנות הבניה, מבנים וצורה ועוד.

 

התכנית מציעה שלוש מגמות התמחות ייחודיות (החל מן השנה השלישית):

 

  • מגמת אדריכלות פנים – כוללת גם: לימוד של שימור מבנים, עיצוב אורבני, עיצוב חללי מגורים ועיצוב חללים מסחריים ומשרדים. 

 

  • מגמת עיצוב ותקשורת - ובה לומדים: עיצוב למדיה האינטראקטיבית, ייצוג ויזואלי, מיפוי, עיצוב לתיאטרון, לקולנוע ולטלוויזיה ועיצוב תערוכות ותצוגות.

 

  • מגמת אקו - פנים – מאפשרת לסטודנטים להיחשף לתפישה אקולוגית לתכנון ופיתוח של חומרים בעיצוב פנים. משתתפי המגמה מתנסים בפרוצדורות ייחודיות בעבודה ההולמת את עקרונות הגישה הסביבתית.

 

תנאי קבלה

על פי אתר האינטרנט של המכללה, לחוג זה יכולים להתקבל מועמדים על סמך ציוני הבגרות שלהם ומבחני הכניסה שמקיים החוג. ניתן גם להגיש את הציון הפסיכומטרי (אך אין חובה בכך). המועמדים יציגו גם תיק עבודות כחלק ממבחני הכניסה שלהם. בנוסף, יש צורך בציון של לפחות 85 בחלק הבחינה באנגלית בבחינה הפסיכומטרית (או ציון של לפחות 60 בבחינת הבגרות באנגלית ברמה של 4 יחידות).

סגל המרצים

במסלול זה מלמדים מיטב המרצים בתחום עיצוב הפנים, בין היתר - טולה איתן, דב אלון, שי אלוני, גולדה בלס, שושי בראלי, יהודית גואטה, איתן גודמן, עודד גלרון ארז גרינברג, עידו דולב, בני דיקלר, דניאל וגנר ועוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד לתואר ראשון בעיצוב פנים עומד על ממוצע שנתי של כ- 30 אלף שקל והוא צמוד למדד. ניתן להיעזר במערך מלגות לימוד שונות הקיימות במסלול האקדמי ובחוג עצמו.עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English