לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > פסיכומטרי > קורס אמיר

קורס הכנה למבחן אמיר


מחפש/ת מידע על לימודים? קורס אמיר? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

עוד מסלולים ומידע
מתכונת חדשה לפסיכומטרי
תוצאות פסיכומטרי
הקלות פסיכומטרי
מבנה הבחינה הפסיכומטרית
מועדי פסיכומטרי
פסיכומטרי משולב
פסיכומטרי ברוסית
פסיכומטרי בערבית
פסיכומטרי בצרפתית
פסיכומטרי - שאלות ותשובות
 
 
מכינה לפסיכומטרי
טיפים לקראת הרשמה
קורס פסיכומטרי לחיילים
פסיכומטרי בתיכון
פסיכומטרי לבד
שיפור ציון פסיכומטרי
אוצר מילים
חשיבה כמותית
חשיבה מילולית
ערכת פסיכומטרי

דירוג:  
  5 מתוך 5   דרג אותנו
 
   

קורס אמי"ר - קורס הכנה

 

מהי בחינת אמי"ר?

בחינת אמי"ר היא בחינה שמטרתה לתת הערכה של הרמה שלכם באנגלית לקראת לימודים באוניברסיטה או במכללה. ראשי התיבות של אמי"ר הם "אנגלית מיון רמות", ואכן, בחינה זו נוצרה על מנת שהמוסדות להשכלה גבוהה יוכלו למיין את הנרשמים לרמות שונות באנגלית, על מנת שיוכלו לקבל החלטה אילו קורסים באנגלית יהיה על הסטודנטים לעתיד לקחת.

 

לעיתים, בעקבות ציון גבוה במיוחד בבחינה זו, נותנים מוסדות הלימוד פטור לחלק מהסטודנטים מלימודי אנגלית במהלך הלימודים האקדמיים. חשוב לציין כי מי שנבחן בפסיכומטרי לא צריך לעשות מבחן אמי"ר מכיוון שהחלוקה לרמות (וקבלת הפטור) נעשים על פי הציון של החלק באנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

 

כמובן שאם הציון של החלק באנגלית שהשגתם בבחינה הפסיכומטרית לא מספק אתכם, אתם יכולים לעבור את המבחן על מנת לשפר את הציון באנגלית באמצעות מבחן אמי"ר. למי מכם שבחרו לעבור את המבחן מומלץ לברר על קורס אמי"ר - קורס הכנה למבחן.

מהו מבנה המבחן?

מבחן אמי"ר מתקיים 5 פעמים בשנה בסמוך למועדי הבחינה הפסיכומטרית. המבחן מורכב משלושה חלקים כאשר כל חלק נמשך 25 דקות (סך הכל משך הבחינה - 75 דקות). התכנים של המבחן הם כמו בבחינה הפסיכומטרית, כלומר תוכן הפרקים, סוג וכמות השאלות זהים לחלוטין לפרקים של החלק באנגלית בבחינה הפסיכומטרית.

 

ההבדל הוא שבמבחן אמי"ר אין פרק של פיילוט (שלא נחשב בבחינה הפסיכומטרית). במבחן אמי"ר כל 3 החלקים נחשבים לצורך חישוב הציון הסופי. הציון בבחינה נע בין 150 ל- 250, כאשר ככל שהציון הוא גבוה יותר מצבכם טוב יותר. ציון של 234 ומעלה יזכה אתכם בדרך כלל בפטור מלימודי אנגלית במוסדות להשכלה גבוהה רבים.

מה לומדים?

מכיוון שמבחן אמי"ר זהה לפרקי האנגלית בבחינה הפסיכומטרית, הלימוד בקורס אמיר זהים לחלוטין ללימוד לחלק באנגלית של הבחינה הפסיכומטרית. בין הנושאים הנלמדים - שינון מילים באנגלית ומשמעותם, השלמת משפטים, קריאת טקסטים באנגלית ומענה על שאלות ועוד.

 

משך הקורס

 

רוב הקורסים נמשכים 2-3 חודשים והם מסתיימים סמוך למועד הבחינה.

 

מחיר

 

המחיר נע בין 800 ש"ח להדרכה של חמש שעות בלבד, ובין 1,600 ש"ח לתכנית מקיפה. קורסים הכוללים שיעורים פרטיים ומפגשי תגבור יכולים לעלות יותר, והסכום מגיע לעיתים (אמנם לעיתים רחוקות) גם ללמעלה מ - 3,000 ש"ח. אפשרויות ללימוד באינטרנט מוצעות תמורת סכום התחלתי של 180 שקלים.

 

איפה לומדים?

 

  • קידום (רשת ארצית) - החברה מתמחה בהכנה לבגרויות ולמבחני פסיכומטרי ומייצגת גם את בית הספר ללימודי אנגלית "וול סטריט". הקורס כולל שישה מפגשים בקבוצה הומוגנית, שבה מתרגלים יחד פרקים מלאים של הבחינה, עובדים על יכולות של ניהול זמן יעיל ומקבלים טיפים המבוססים על הניסיון של המדריכים. כל תלמיד מקבל גם תכנית עבודה אישית. שיתוף פעולה מיוחד קיים בין רשת קידום ובין עמותת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה ואגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון.

 

  • בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית - שם מוצעת הכנה ממוקדת ואינטנסיבית בסמוך למועד הבחינה. בית הספר מתמחה בהכנה למבחנים באנגלית ולבחינות קבלה ללימודים בחוץ לארץ, כמו TOEFL, GRE, SAT ועוד. סניפים קיימים ברמת גן, ירושלים, באר שבע, חיפה ורעננה.

 

  • EZ Way - חברה העוסקת בהכנה לבחינות אמי"ר החל משנת 2000. בקורס כלולים מפגש היכרות עם המבחן, מפגש תגבור, לימוד בסיסי, מרתונים ומעקב התקדמות אישי. כמו כן, הסטודנטים נעזרים במערכת תרגול ממוחשבת, באפליקציית סלולר ללימוד אוצר מילים, בפורומים ללימוד משותף ועוד. הקורס נערך במכללת קיי, בקמפוס האקדמי אחוה, במכללת ספיר ובמוקדים נוספים ביישובים באר שבע, אשקלון, אופקים, ערד, רמת הנגב ואילת.

 

  • מכון נועם (תל אביב) - מציע ערכות הכנה למבחן באינטרנט וקורסים אישיים או קבוצתיים. התכניות מרוכזות על ידי מורה עם ניסיון של כ - 20 שנה. דגשים עיקריים בקורס קיימים על סוגי השאלות במבחן, על עבודה אפקטיבית במגבלות זמן, על הבנת מבנה המשפט באנגלית ועל שיטות יעילות לשינון ולזכירה של מילים חדשות.

 

  • TopPrep (רמת גן) - בבית ספר זה מכינים תלמידים לבחינות GMAT, TOEFL, אמי"ר ואמיר"ם. היקף הקורס הוא 32 שעות אקדמיות, ובו לומדים אסטרטגיות יעילות להתמודדות עם השאלות הטיפוסיות בבחינה ולפיצוי על פערי ידע. החברה משתפת פעולה עם מכון טכנולוגי חולון HIT ומעבירה קורס הכנה בקמפוס.

 

  • O.K. פסיכומטרי (תל אביב) - מציעים קורס בהדרכת מורים בעלי לפחות עשר שנות ניסיון, הכולל שיטות מיוחדות ללמידה של מילים חדשות ולשיפור יכולות הקריאה. מעבר לקורס קבוצתי אינטימי של עד שישה משתתפים, הרשת מציעה גם שיעורים פרטיים וכן ערכת וידאו ללימוד עצמי מלווה בספרות מקצועית.

 

  • Brainiac (תל אביב) - קורס בקבוצה המונה לא יותר מעשרה משתתפים, וכוללת ארבעה מפגשים בלבד (16 שעות) ללימוד אינטנסיבי ומהיר. מוצעים גם מסלולים הכוללים בנוסף שיעורים פרטיים ומפגשי תגבור.

 

 

 

 

רוצה לדעת יותר על קורס אמיר? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

שירות אישי חינם - כל המידע על קורס אמיר
מלא/י את פרטיך ונציג מטעם האתר יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה דוא"ל טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות.



סקר הסטודנטים הרשמי, שאלנו 14,000 סטודנטים איפה הכי כדאי ללמוד:
איך להשתמש בסקר?

באפשרותך לחפש לפי מסלול לימודים כללי או במוסד לימודים ספציפי או להשוות בין מוסדות הלימודים השונים.

מוסד לימודים השווה למוסד לימודים

מסלול לימודים

תואר






 
פורומים בתחום
פורום פסיכומטרי
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
חישוב ציון פסיכומטרי
מטרות המבחן פסיכומטרי
תוכנית לימודים - לימודי מכינות לבגרות
השלמת בגרות - חשבת להשלים או לשפר?
מעל 1,000 מלגות שונות, לא תמצא/י אחת בשבילך?
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לפסיכומטרי
מכללת כנרת - לימודי תעודה
אחד על אחד - פסיכומטרי
חרשן - פסיכומטרי
חכימא - פסיכומטרי
מכללת אור - פסיכומטרי
עוד מוסדות לימוד
 

שירות אישי חינם
איתור מוסדות לימודים
צריך פרטים על קורס אמיר?
מלא/י פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם.
שם + משפחה
דוא"ל
טלפון
אני מסכים/ה לתנאי השימוש
ומדיניות הפרטיות.



מוסדות לימוד פסיכומטרי
זיו כספי פסיכומטרי
EZ Way פסיכומטרי
פסיכומטרי יואל גבע
קידום פסיכומטרי
HIGH Q פסיכומטרי
לחמן פסיכומטרי
אנקורי פסיכומטרי
מכללת ספיר - לימודי תעודה
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
אני גר -
עם שותפים, אף פעם לא משעמם
לבד, חייב שקט
עם ההורים, הכי חסכוני
עם בן/בת הזוג
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
ברור ציון (לפני 18 ימים, 5 שעות, 58 דקות)
ציון באנגלית - איך מבררים? (לפני 19 ימים, 1 שעות, 29 דקות)
מתי אפשר לגשת שוב לפסיכומטרי? (לפני 35 ימים, 18 שעות, 21 דקות)
שיפור פסיכומטרי ביולי - הרשמה ללימודים באוקטובר (לפני 36 ימים, 9 שעות, 30 דקות)
למידה עצמאית לפסיכומטרי (לפני 43 ימים, 16 שעות, 17 דקות)
 




בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD