לימודים בישראל
 
פרסמו אצלנו
 
תואר ראשון
תואר שני
לימודי תעודה
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
הנדסאי
מלגות
בחירת לימודים
חיילים משוחררים

מי אנחנו
 
לימודים > פסיכומטרי > אחד על אחד - פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי בבית ספר אחד על אחד


רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על אחד על אחד - פסיכומטרי .

עוד מסלולים ומידע
פסיכומטרי מרץ 2018
מתכונת חדשה לפסיכומטרי
תוצאות פסיכומטרי
הקלות פסיכומטרי
מבנה הבחינה הפסיכומטרית
מועדי פסיכומטרי
מחשבון ציון פסיכומטרי
פסיכומטרי משולב
פסיכומטרי ברוסית
פסיכומטרי בערבית
 
 
פסיכומטרי בצרפתית
פסיכומטרי - שאלות ותשובות
מכינה לפסיכומטרי
טיפים לקראת הרשמה
קורס פסיכומטרי לחיילים
פסיכומטרי בתיכון
פסיכומטרי לבד
שיפור ציון פסיכומטרי
אוצר מילים
חשיבה כמותית

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים. עזרנו גם לך?   דרג אותנו:
 
 
   

קורס הכנה לבחינה הפסיכומטרית בבית הספר אחד על אחד

 

מועמדים ללימודי השכלה גבוהה ומסלולים אקדמיים נדרשים, על פי רוב, לעמוד בתנאי קבלה הכוללים שקלול בין ממוצע בחינות הבגרות לבחינה הפסיכומטרית. ככל שנתוני הקבלה של המועמד גבוהים יותר, כך נפתחות בפניו דלתות רבות יותר במסגרת הקמפוס האקדמי.

 

לדוגמא, לימודי משפטים או מדעי המחשב דורשים הצגת ציונים גבוהים במיוחד, הן בבחינת הבגרות והן במבחן הפסיכומטרי. מדי שנה ניגשים לבחינה הפסיכומטרית כ-75,000 נבחנים והממוצע הארצי עומד על 530 לנבחן.

 

כמו כן, 85% מהנבחנים עוברים קורסי הכנה הנמשכים בין חודשיים לחצי שנה לפני הבחינה. זאת ועוד, היות ותעשיית ההכנה לפסיכומטרי מתפתחת יותר ויותר בשנים האחרונות, כותבי הבחינות מתאימים עצמם מדי שנה לרמה המשתפרת. עמידה בבחינה פסיכומטרית ללא קורס הכנה איננה מומלצת, היות והמבחן הפסיכומטרי אינו מבחן של ידע ומיומנות בלבד, אלא גם טומן בחובו אתגרים כגון חשיבה מהירה ועמידה בזמנים.

 

מדוע ללמוד לבחינה הפסיכומטרית בבית הספר אחד על אחד?

 

בית הספר "אחד על אחד", המכשיר נבחנים לקראת הבחינה הפסיכומטרית, הינו המוסד היחיד בארץ שניהולו מופקד בידי מורי פסיכומטרי וותיקים. מנהלים אלו, אשר עבדו במשך שנים רבות בבתי הספר האחרים העוסקים בלימוד לקראת הבחינה הפסיכומטרית, הבינו כי אחת מנקודות המפתח בלימוד לבחינה הינה תשומת הלב המוקדשת לתלמיד. ניסיונם הרב של מורי בית הספר "אחד על אחד" הביא אותם להבנה כי אין שני תלמידים זהים, קל וחומר כאשר אנו עוסקים בבחינה הפסיכומטרית שהינה מבחן יחסי במהותו.

 

לימודים - אחד על אחד

 

קורסי הפסיכומטרי מטעם בית הספר "אחד על אחד" נעשים באופן אישי, במקום הנוח לתלמיד, תוך התאמת תוכנית הלימודים בהתאם לכישוריו של האחרון. באופן זה, זוכה התלמיד למלוא תשומת ליבו של המורה מחד, ולתוכנית אישית התואמת את שאיפותיו וכישוריו מאידך.

 

כמו כן, זמן השיעור אינו נעצר בגין שאלות של תלמידים אחרים, והמורה יכול להבין היכן יש לשפר את התלמיד וכיצד להביא למקסימום את הצלחתו בבחינה הפסיכומטרית. כמו כן, התלמידים זוכים לליווי אישי בכל התקופה שלפני הבחינה הפסיכומטרית והמורים נגישים לרשותם גם מעבר לשעות הלימוד ותוך מיקוד ספציפי לנושאים רלבנטיים.

 

 

יתרונות שיטת הלימוד הייחודית

 

שיטת הלימוד הייחודית בבית הספר "אחד על אחד" נהנית ממספר יתרונות בולטים על פני קורסי ההכנה השונים. לדוגמא, קצב ההתקדמות במהלך השיעורים מותאם לכישוריו והשקעתו של התלמיד. כמו כן, במקרים בהם התלמיד מתעכב מעט בנושאים מסוימים, קיימת אפשרות לבצע שיעורי חזרה או הכוונה לתרגילי בית מתאימים.

 

בנוסף, ההצלחה שגרפה השיטה בשנים האחרונות מדברת בפני עצמה, ותלמידי קורסי "אחד על אחד" משתלבים מדי שנה בפקולטות יוקרתיות באקדמיה הישראלית. מיותר לציין כי מורה פרטי יכול לשים לב לשיטות הלימוד המתאימות לכל תלמיד ואין הוא מאפשר לאחרון לעגל פינות או להימנע מהכנת מטלות או התכוננות בין שיעור לשיעור.

 

תלמידי בית הספר "אחד על אחד" נהנים מיתרון רב בכך שהם קובעים את מיקום השיעור, הימים והשעות. כמו כן, התלמיד רשאי גם לבחור את המורה אליו הוא מתחבר ביותר.

 

ראיון אישי

 

הקבלה לקורס פסיכומטרי פרטי בבית הספר "אחד על אחד" מותנית בראיון קבלה. במסגרת ראיון זה נבחנת רצינותו של התלמיד והתאמתו ללימוד בשיטה זו. כמו כן, בית הספר טוען באתרו הרשמי כי התוכנית מותאמת לתלמידים בעלי מוטיבציה קבועה אשר בליבם נכונות להשקיע ולהצטיין.

 

עלות הקורס

 

לימודי הפסיכומטרי בבית הספר "אחד על אחד" אינם הלימודים הזולים ביותר שניתן למצוא לקראת הבחינה הפסיכומטרית. עם זאת, מדובר בשיטה הנתמכת בתוצאות, ולרוב היא מעניקה לתלמיד תמורה מלאה בעבור כספו. מחיר קורס ההכנה נע בין 3,500 ₪ ל-7,500 ₪ (תלוי בהיקף השעות).

 

כמו כן, קיימים הבדלים במחירים בין תלמידים הניגשים לבחינה בפעם הראשונה, לבין אלו הניגשים בפעם השנייה והשלישית לצרכי שיפור ציון פסיכומטרי. כמו כן, ככל קורס הכנה ללימודים אקדמיים, גם קורסי הפסיכומטרי ב"אחד על אחד" ניתנים לתשלום על ידי פיקדון החיילים המשוחררים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר
למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
שאלות הגולשים מהפורומים שלנו - אחד על אחד - פסיכומטרישירות אישי חינם


 
פורומים בתחום
פורום פסיכומטרי
עוד פורומים
   
המסלולים המבוקשים
חשיבה מילולית
ערכת הרשמה לפסיכומטרי
מטרות המבחן פסיכומטרי
קשיים בלימוד הפסיכומטרי? אל תילחצו!
קורס פסיכומטרי לחיילים בזמן השירות
עוד מאמרים
   
מוסדות לימוד לפסיכומטרי
HIGH Q - קורס פסיכומטרי
זיו כספי פסיכומטרי
EZ Way פסיכומטרי
יואל גבע - קורס פסיכומטרי
לחמן פסיכומטרי
עוד מוסדות לימוד
 
מוסדות לימוד פסיכומטרי
זיו כספי פסיכומטרי
HIT - קורס פסיכומטרי
לחמן פסיכומטרי
אחד על אחד - פסיכומטרי
חרשן - פסיכומטרי
מכללת אוקיי - פסיכומטרי
לא מצאת? עוד מוסדות לימוד
סקר גולשים
איפה אתה לומד למבחנים?
רק בבית, הכי נוח לי
בספריה, קל להתרכז כשאין הסחות דעת
אצל חבר, צריך מישהו שיפקס אותי
מה חדש באתר? ימים פתוחים
עכשיו בפורומים מלגות חדשות
קורס פסיכומטרי (לפני 4 ימים, 15 שעות, 0 דקות)
קבלת ציון פסיכומטרי לאחר עשור (לפני 10 ימים, 8 שעות, 31 דקות)
ציון (לפני 11 ימים, 16 שעות, 26 דקות)
קורס פסיכומטרי - הייקיו או איזיווי? (לפני 12 ימים, 15 שעות, 28 דקות)
ככל הידוע לי זה אפשרי (לפני 18 ימים, 16 שעות, 13 דקות)
 
בתודה ל:


 
Powerd by traffico LTD